Září 2014

šnečku šnečku..

18. září 2014 v 17:16 | pale |  She is typing
Cítím se dobře. Jsem teda strašně unavená..mamka říká, že je to proto, že nejím, strašně se učím a málo spím, ale i přesto se mám skvěle :-) Venku je krásně, ale já nemám vůbec náladu chodit ven. Veškerou energii vyplýtvám dopoledne, kdy jsem ve škole. Ale zatím funguju a to je hlavní. Od kamarádky jsem dostala šneky. Ne takový ty hlemýždě, který najdete na cestě, když prší, ale takový ty chovný, ehm..víte co myslím :-D Jsou super slizcí a super roztomilí. S kamarádkou jsme je pojmenovaly Denistin a Elisoděj. Nejsou to normální jména, ale pro mě mají hluboký význam. Já jsem Denisa, kamarádka je Elis a ten konec je trochu parodie na Konstantina a Metoděje (ano, já s kámoškou jsem hodně zvláštní) :-D

všechny fotky v CČ

mám problémy s vymýšlením názvů

15. září 2014 v 17:27 | pale |  She is typing
Zdravím,
konečně se zase ozývám. Ano, jsem hrozná, ale takhle to bude fungovat po celý zbytek školního roku. Napíšu článek, budu neaktivní nějakou dobu, a poté se zase objevím. První týden, kdy se normálně učíme, mám za sebou a jsem totálně vyčerpaná. Najela jsem opět do starých kolejí. Ven už vůbec nechodím, 2 týdny jsem nikde nebyla. Není energie, čas (??), chuť...naopak se zase hodně učím. Jasně, musíte si o mě myslet, že jsem fakt nechutná šprtka, ale já prostě nechci být hloupá. Chci vědět spoustu věcí a chci spoustu věcí umět. Rodiče si myslej, že to přeháním, ale mě to takhle vyhovuje. Na druhou stranu bych si strašně moc chtěla najít kluka, ale to je docela problém, když nikam nechodím. Hádám, že umřu jako stará panna a můj majetek zdědí kočky :-) Anyway, jsem byla nakupovat a sehnala jsem si úžasnou podzimní bundu. Ona je teda spíš zimní, ale whatever, mě stejně bývá už teď zima, takže jí využiju :-D To bude asi vše, mějte se fajn a snad zase brzy napíšu..


hm

2. září 2014 v 20:39 | pale |  She is typing
Je to tady, škola. Už to začalo...
Začnu asi tou nejprotivnější a nejobvyklejší otázkou. Jak se vám líbí ve škole?? :-D Já jsem do školy těšila (ano, zabijte mě) a líbí se mi tam. Konečně jsem se po 2 měsících setkala s kamarádkama. Fakt sem nečekala, že na gymplu najdu tak dobré kamarády. Neříkám, že jsem nějaká královna školy, to vůbec. Jsem dost taková ehm...nechci říct uzavřená, to zní tak antisociálně. Jen se bavím s pár lidma a nepotřebuji být středem pozornosti, chápete mě ne? :-) Také jsem dnes musela vyfotit nějaké fotky do indexu, tak jich sem pár dám (jak už je u mě zvykem).