Srpen 2014

Prosba...

28. srpna 2014 v 1:13 | pale |  She is typing
Zdravím všechny vetřelce, kteří toto právě teď čtou.
Koukám na hodiny a bude jedna. Páni, jak je možné, že většinu mých článků píši v noci. Dnes jsem si řekla, že nepůjdu spát. Nejsem unavená a chci vidět vycházet slunce (ne, nejsem šílená, on je to tak krásný pohled). Anyway, mě se teď stahuje Drácula a já už se nemůžu dočkat Jonathana (to je ten sexy herec awwww). Už v Tudorovcích jsem z něj byla hotová, ale teď...ty černé vlasy jsou tak naaaaaaaah...(nejspíš si musíte říkat, že mám zvláštní způsob vyjadřování).

opět tento článek proložím fotkama

Za pár dní to začne

25. srpna 2014 v 21:31 | pale |  She is typing
Hi cuties,
můj dvoutýdenní pobyt u babičky (proč tomu místu tak řikám, když už tam babička není) skončil a já jsem konečně (??) zpátky v Praze. Zpátky ve víru velkoměsta. Zpátky na místě, kde se wifi připojuje automaticky. U babičky (sakra, musím tomu místu řikat jinak) to bylo fajn. Odpočinula jsem si, projela se na kole a nafotila spoustu fotek. Pokusim se tenhle článek proložit fotkama, které jsem pořídila, takže když někam mrsknu fotku, která vůbec nesouvisí s tím, co zrovna píšu, tak to ignorujte, ju? O:)


Alkohol je jed

11. srpna 2014 v 11:54 | pale |  She is typing
Čaute,
minulý týden se stalo spoustu zajímavých věcí. V první řadě, kamarádka mi píchla 2. dírku do ucha. Jojo, teď si řikáte, že jsem hloupá, že jsem si to nechala píchnout od kamarádky, ale ona to opravdu umí,ucho sme vydezinfikovaly, koupily jsem sterilní jehlu a všechno bylo ok.


Spousta změn

4. srpna 2014 v 12:25 | pale |  She is typing
Hi hun,
páni, nemůžu uvěřit tomu, že píšu další článek v tom jednom samém měsíci. To se mi často nestává, je to něco jako jednička z matiky :D Nevermind, jelikož počasí u nás nevypadá zrvona nadějně a já přijela z tábora nachcípaná, měla jsem doma spoustu času a založila jsem si instashit. Ano, já, člověk, který byl dlouhou dobu odpůrcem této stránky, se přidal do instagramové komunity. Odkaz najdete zde. Dále jsem si založila účet na youtubu (asi 159) a vytvořila spoustu playlistů. Najdete tam veškerou hudbu, kterou poslouchám, od arctic monkeys, po marinu a crystal castles. Odaz je tady. Nu, nebudu to protahovat, už nevím, co dále psát, tak sem nakonec mrsknu jednu novou fotku (ano opět s květinou...když oni jsou tak krásné)


O:)

3. srpna 2014 v 3:59 | pale |  She is typing
Zdravím,
opět jsem se dohrabala na blog. Tentokrát mám ale odůvodnění velké absence. Jak už jistě víte, byla jsem u babičky na chalupě, a poté 2 týdny na táboře. Celé 3 týdny jsem přežila ve zdraví (rly??) Přijela jsem celá špinavá, utahaná, poštípaná a otlučená, ale živá. To považuji za úspěch 8) Opět jsem si obarvila vlasy. Život je změna a já chci vyzkoušet hodně barev. Tentorkát šlo o "ledový kaštan". Měla to být tmavě hnědá, ale chytla spíše černofialově. Nevermind, hlavní je, že já jsem spoko

někdo si fotí pejsky, kočičky, oblečení a někdo zase květiny